KURZ TVORBY CHATBOTU

15 ověřených postupů s Manychat chatbotem

Otvíráte ještě emaily?
Jste zahlceni nevyžádanými zprávami?
Nemáte dobrou zkušenost s emailovou komunikací?

Víte, že Messenger chatboti zvyšují otevíratelnost zpráv na 50-70% a konverze na 15-20% ?

Mohu vám vyprávět mnoho příběhů úpspěšné implementace Messenger Chatbota do vašeho projektu. Vybral jsem 3, které mě zaujaly pro jejich výsledky a různorodost.

3 případové studie z reálných projektů

100 000 návštěvnost webu během 3 týdnů

Lucie Horenská, prijemnyzivot.cz

S Lucií Horenskou jsme hledali v jejím projektu Adventní Kalendář. Řeknete si - čistě emailová záležitost. Ale to se nám nelíbilo. Otevíratelnost emailů klesla na minimum a sehnat nové lidi, co by dali email za shlédnutí nabídek v adventním kalendáři se zdálo být složité a pomalé. A my jsme potřebovali opak. Potřebovali jsme během týdne nasbírat velké množství lidí, kteří se přihlásí do ManyChatu a budeme jim moc každý den rozesílat nabídky na otevření jednoho nového dárku v online adventním kalendáři. Využili jsme zajímavou kombinaci reklamy + "growth tools" - růstových nástrojů, které jsou v ManyChatu a díky tomu jsme připravili ze dvou stran úžasnou zlatou bránu pro vstup do adventního kalendáře.

Lucie vymyslela fantastickou reklamu, která dosáhla napoprvé skóre relevantnosti 10 a díky tomu byla vysoce efektivní. Jak jsme se ujistili během prvního dnes, vše fungovalo a obě reklamy jsme nastavili na vyšší částky denně. Začaly se dít doslova číselné hody, protože během 4 dnů se počet přihlášených lidí zvýšil z nuly na 1200 a stále to pokračovalo. Nemohli jsme tomu uvěřit. Bylo to naprosto masivní a stále to rostlo. Lidé potom dobře reagovali i na nabídky jednotlivých dnů a okamžitě se dostali k tomu, co je zajímá. Díky tomu byl projekt adventního kalendáře velmi úspěšný a vidělo ho více jak 100 000 lidí během necekých 3 týdnů. ManyChat se na tom podílel zásadním způsobem. U tohoto projektu jsme se také naučili mnoha věcí, kterých je potřeba se vyvarovat. A to nás hodně posunulo pro další projekty a další kampaně.

400 kontaktů za den z jednoho příspěvku

Anna Kabotová, vecnemladi.cz

Slyšel jsem příběhy o složitosti nastavení chatbota. To mě komplentě odrazovalo to byť jen vyzkoušet. Neznámé pojmy, složitá menu. Nechápal jsem, jak bych se s tím vůbec mohl poprat. Vybíral jsem z mnoha růzých chatbotů a zvolil jsem ManyChat. Má symbol chobotnice a liší se od většiny čistým způsobem ovládání. Konečně nějaká jendoduchost oddychl jsem si.

S Aničkou Kabotovu jsme v té době spolurpacovali na jejím projektu vecnemladi.cz a řešili jsme jak schopnosti hatbota otestovat. Ona v té době nabízela afirmace emailem zdarma jednou týdně, ale skoro nikdo tu nabídku ani neotevřel a nereagoval na ní. Rozhodli jsme se vyzkoušet novou funkci - napojení na Facebook příspěvky pomocí komentářů. Anička vytvořila afirmaci, a když je někdo chtěl začít dostávat zdarma jednou týdně, musel do komentáře napsat: "afirmace".

Facebooková stránka jejího projektu předtím na příspěvky moc nreagovala, ale rozhodli jsme se vyzkoušet to přímo na ní. Anička vytvořila příspěvek, já jsem to propojil s ManyChatem a aktivovali jsme tuto funkci. Ubělo 10 sekund a začl jí pípat mobil. Lidé si začali psát o afirmace zdarma jednou týdně. A nepřestávali. Anička si musela vypnout zvuk, protože to nešlo poslouchat neustálé pípání. Wow - večer jsme se podívali a z ničeho měla prvních 400 zájemců přihlášených do sekvence. Tak to bylo tedy velké překvapení. Díky tomu to začala používat a používá dodnes růzé formy ManyChat robota pro její projekt.

Registrace na webinář jedním kliknutím

Tomáš Multana, 7energiizivota.cz

U Toma Multany na 7energiizivota.cz jsme řešili, jak zvýšit konverzi registrací na prodejní webinář. Hledali jsme způsob, jak oživit rozsáhou emailovou dazabázi. Databáze emailů moc neotevírala ani nereagovala na posílané podněty, i přes její obrovský rozsah. Napadlo mě hledat řešení s chatbotem ManyChat a inspiroval jsem se v zahraničí i u nás.

Webinář je považován za jeden z vrcholných nástrojů prodeje, ale musíte tam dodat velké množství lidí, kteří se na něj registrují. Navíc - registrace na webinář je založená na emailech. Hmmm - jak to udělat? Tak musím přizant, že jsem hledal a hledal a jedno řešení bylo dražší než druhé. Nakonec mi s tím pomohl osobně Pavel Říha a prozradil jeden neuvěřitelně efektivní "hack", kterým to lze uskutečnit. Hned jsme s Tomem vyzkoušeli a byli jsme příjemně překvapeni, kolik lidí se na webinář přes Messengera přihlásilo. Je pravda, že čím jednodušší řešení se nabídne, tím je to obvykle lepší. A už není moc řešneí lepších než 1 kliknutí... Takže to funguje skvěle.

Co o mě říkají moji klienti?

Prozradím vám úskalí a záludnosti

Předám vám pravdivé informace, s čím se můžete setkat v realitě a jak tomu předejít.

Co se všechno může stát?

 • Co způsobí, že se mi najeddnou odhlásí 500 lidí?
 • Jak se tomu dá předjít?
 • Proč se některé informace dozvíte a jiné ne?

Jaká jsou skutečná čísla v reálu?

Klikněte na obrázek abyste to odhalili

Jaké můžete zažít výzvy?

Poradím vám jak předejít:

 • Masovému odhlášení klientů
 • Chybně zvolenému času pro odeslání zpráv
 • Nesprávnému nastavení textu
 • Text odrážky

Spojení Messgenger a Manychat se osvědčilo jako nejlepší pro:

Jednoduchost. Srozumitelnost. Přehledné ovládání. Velký rozsah nástrojů.

Pouze nyní za 1000 Kč, původní cena 1500 Kč

Co díky kurzu získáte?

 • Naučíte se:
  Konkrétně připojit Facebook Messenger robota od společnosti Manychat. Nastavit ho pro váš konkrétní projekt
 • V čem mi to pomůže?
  Manychat vám pomůže vytvořit automatizované sekvence pro klienty, sbírat kontakty, rozesílat zprávy a upozornění. Dále pomůže doručit nabídky klientům vybraným podle konkrétních štítků a podmínek. Označit ty, kteří reagovali a poslat jim návazné zprávy. Naučíte se pomocí robota na jedno kliknutí zaregistrovat na webinář.
 • Co mi to ušetří?
  Tento kurz a moje osobní asistence vám ušetří měsíce zkoumání a hledání řešení. Ušetřím vám měsíce času a nervy. Individuálně a trpělivě vám vysvětlím čemu nebudete hned napoprvé rozumět. Pomohl jsem desítkám kolegů, klientů.
 • Jaký je největší přínos?
  Manychat je skvělý pomocník pro podnikání. Pro práci s klienty. Zajistí vysokou míru otevíratelnosti 50-70% a mnohem vyšší míru kliknutí 15-20%, což je mnohem více než má email.
 • Kdo jsem já?
  Jmenuji se Michal Cílek a dělám online byznys již několik let a spolupracuji s mnoha online podnikateli a koncovými klienty. Zabývám se technickou podporou a marketingovou pomocí a nastavením a využitím moderních technologií.
 • 15 konkrétních postupů
  Ukážu vám víc jak 15 praktických postupů využití Manychat ve vašem projektu

S KURZEM ZÍSKÁTE TYTO BONUSY NAVÍC

15 praktických postupů ve 3 oblastech,  jak využít messenger robota získaných z praxe. Ano, včetně řešení skutečných problémů, které vás mohou potkat

5 ZÁSADNÍCH CHYB
s Messenger Robotem

5 věcí, které nesmíte udělat, aby vám všechny vaše pracně získané konakty nezmizely

5 ZPŮSOBŮ RŮSTU
s Messenger Robotem

5 postupů jak si UDRŽET a neustále ZVYŠOVAT počet přihlášených osob na vašem messenger robotovi

5 ZPŮSOBŮ PRODEJE
s Messenger Robotem

5 způsobů jak můžete prodat skrze Messenger robota

Co dále získáte?

 • Během 15 dnů zvládnete vytvořit vlastního chatbota
 • Díky osobní konzultaci pomohu vytvořit pro váš konkrétní byznys
 • Stanete se odborníkem na využívání robota

Co o mě říkají kolegové z online byznysu?

Pro koho kurz není

Kurz není pro lidi, kteří si myslí, že tvorbu chatbotů lze dokonale zvládnout za 6 hodin nebo za jeden den. Je třeba se seznámit s postupy a pravidly.

Kurz není pro někoho, kdo tvrdí, že si nemůže najít 15 minut denně po dobu 15 dnů.

Kurz není pro ty, kteří nevěří na změny na trhu a možnost využití nové technologie.

Pro koho kurz je

Kurz je určen pro klienty, kteří už mají web, facebook stránku a doposud používali výhradně e-mail pro komunikaci a pro prodej.

Kurz je pro všechny, kdo chtějí zkusit něco osvědčeného a nového pro získání vyššího procenta odpovědí a vyšší míry konverze.

Kurz je pro všechny, kdo se ve svém podnikání chějí posunout dál a začít využívat nové příležitosti.

Shrnutí co díky kurzu získáte

Dostanete členskou sekci

Dostanete neomezený přístup do členské sekce

Dostanete TOP 15 řešení z praxe

Řešení osvědčená v praxi

Vzhled členské sekce

TUTO CENU VYJADŘUJÍCÍ MOJÍ VDĚČNOST ZÍSKÁTE PRÁVĚ TEĎ

Pouze teď za 1000 Kč

Původní cena 1500 Kč

Kurz je hotový a můžete si ho kdykoliv objendat a hned dostanete přístupové údaje