KURZ TVORBY CHATBOTU

S vděčností jsem se rozhodl laskavost poslat dál, tak jak to umím

V poslední době jsem se setkal s velkou laskavostí několika lidí, kteří mi velice pomohli. Proto bych chtěl z celého srdce ❤️ tuto laskavost poskytnout všem, kdo to potřebují v podobě cenového zvýhodnění kurzu, který jsem v květnu 2019 vytvořil pro práci s platofrmou Manychat pro Facebook Messenger.

Kurz dovoluje krok po kroku v 15 praktických video lekcích efektivně se naučit pracovat s Messenger chatbotem a začít ho využívat pro vaší stránku, skupinu nebo projekt.

Kurz je zaměřený na klíčové funkce, které vám pomohou každý den v získání nových klientů a automatizaci postupů.

Každý z vás, kdo o to bude stát získá i mou konzultaci a názor na váš projekt, návrh jak s ním zvýšit vaše prodeje.

S vděčností  a od srdce 👏posílám 📡tuto nabídku dál... ❤️❤️❤️

15 ověřených postupů s Manychat chatbotem

Otvíráte ještě emaily?
Jste zahlceni nevyžádanými zprávami?
Nemáte dobrou zkušenost s emailovou komunikací?

Víte, že Messenger chatboti zvyšují otevíratelnost zpráv na 70-90% a konverze na 15-40% ?

Mohu vám vyprávět mnoho příběhů úpspěšné implementace Messenger Chatbota do vašeho projektu. Vybral jsem 3, které mě zaujaly pro jejich výsledky a různorodost.

3 případové studie z reálných projektů

100 000 návštěvnost webu během 3 týdnů

Lucie Horenská, prijemnyzivot.cz

S Lucií Horenskou jsme hledali v jejím projektu Adventní Kalendář. Řeknete si - čistě emailová záležitost. Ale to se nám nelíbilo. Otevíratelnost emailů klesla na minimum a sehnat nové lidi, co by dali email za shlédnutí nabídek v adventním kalendáři se zdálo být složité a pomalé. A my jsme potřebovali opak. Potřebovali jsme během týdne nasbírat velké množství lidí, kteří se přihlásí do ManyChatu a budeme jim moc každý den rozesílat nabídky na otevření jednoho nového dárku v online adventním kalendáři. Využili jsme zajímavou kombinaci reklamy + "growth tools" - růstových nástrojů, které jsou v ManyChatu a díky tomu jsme připravili ze dvou stran úžasnou zlatou bránu pro vstup do adventního kalendáře.

Lucie vymyslela fantastickou reklamu, která dosáhla napoprvé skóre relevantnosti 10 a díky tomu byla vysoce efektivní. Jak jsme se ujistili během prvního dnes, vše fungovalo a obě reklamy jsme nastavili na vyšší částky denně. Začaly se dít doslova číselné hody, protože během 4 dnů se počet přihlášených lidí zvýšil z nuly na 1200 a stále to pokračovalo. Nemohli jsme tomu uvěřit. Bylo to naprosto masivní a stále to rostlo. Lidé potom dobře reagovali i na nabídky jednotlivých dnů a okamžitě se dostali k tomu, co je zajímá. Díky tomu byl projekt adventního kalendáře velmi úspěšný a vidělo ho více jak 100 000 lidí během necekých 3 týdnů. ManyChat se na tom podílel zásadním způsobem. U tohoto projektu jsme se také naučili mnoha věcí, kterých je potřeba se vyvarovat. A to nás hodně posunulo pro další projekty a další kampaně.

400 kontaktů za den z jednoho příspěvku

Anna Kabotová, vecnemladi.cz

Slyšel jsem příběhy o složitosti nastavení chatbota. To mě komplentě odrazovalo to byť jen vyzkoušet. Neznámé pojmy, složitá menu. Nechápal jsem, jak bych se s tím vůbec mohl poprat. Vybíral jsem z mnoha růzých chatbotů a zvolil jsem ManyChat. Má symbol chobotnice a liší se od většiny čistým způsobem ovládání. Konečně nějaká jendoduchost oddychl jsem si.

S Aničkou Kabotovu jsme v té době spolurpacovali na jejím projektu vecnemladi.cz a řešili jsme jak schopnosti hatbota otestovat. Ona v té době nabízela afirmace emailem zdarma jednou týdně, ale skoro nikdo tu nabídku ani neotevřel a nereagoval na ní. Rozhodli jsme se vyzkoušet novou funkci - napojení na Facebook příspěvky pomocí komentářů. Anička vytvořila afirmaci, a když je někdo chtěl začít dostávat zdarma jednou týdně, musel do komentáře napsat: "afirmace".

Facebooková stránka jejího projektu předtím na příspěvky moc nreagovala, ale rozhodli jsme se vyzkoušet to přímo na ní. Anička vytvořila příspěvek, já jsem to propojil s ManyChatem a aktivovali jsme tuto funkci. Ubělo 10 sekund a začl jí pípat mobil. Lidé si začali psát o afirmace zdarma jednou týdně. A nepřestávali. Anička si musela vypnout zvuk, protože to nešlo poslouchat neustálé pípání. Wow - večer jsme se podívali a z ničeho měla prvních 400 zájemců přihlášených do sekvence. Tak to bylo tedy velké překvapení. Díky tomu to začala používat a používá dodnes růzé formy ManyChat robota pro její projekt.

Registrace na webinář jedním kliknutím

Tomáš Multana, 7energiizivota.cz

U Toma Multany na 7energiizivota.cz jsme řešili, jak zvýšit konverzi registrací na prodejní webinář. Hledali jsme způsob, jak oživit rozsáhou emailovou dazabázi. Databáze emailů moc neotevírala ani nereagovala na posílané podněty, i přes její obrovský rozsah. Napadlo mě hledat řešení s chatbotem ManyChat a inspiroval jsem se v zahraničí i u nás.

Webinář je považován za jeden z vrcholných nástrojů prodeje, ale musíte tam dodat velké množství lidí, kteří se na něj registrují. Navíc - registrace na webinář je založená na emailech. Hmmm - jak to udělat? Tak musím přizant, že jsem hledal a hledal a jedno řešení bylo dražší než druhé. Nakonec mi s tím pomohl osobně Pavel Říha a prozradil jeden neuvěřitelně efektivní "hack", kterým to lze uskutečnit. Hned jsme s Tomem vyzkoušeli a byli jsme příjemně překvapeni, kolik lidí se na webinář přes Messengera přihlásilo. Je pravda, že čím jednodušší řešení se nabídne, tím je to obvykle lepší. A už není moc řešneí lepších než 1 kliknutí... Takže to funguje skvěle.

Co o mě říkají moji klienti?

Prozradím vám úskalí a záludnosti

Předám vám pravdivé informace, s čím se můžete setkat v realitě a jak tomu předejít.

Co se všechno může stát?

 • Co způsobí, že se mi najeddnou odhlásí 500 lidí?
 • Jak se tomu dá předjít?
 • Proč se některé informace dozvíte a jiné ne?

Jaká jsou skutečná čísla v reálu?

Klikněte na obrázek abyste to odhalili

Jaké můžete zažít výzvy?

Poradím vám jak předejít:

 • Masovému odhlášení klientů
 • Chybně zvolenému času pro odeslání zpráv
 • Nesprávnému nastavení textu
 • Text odrážky

Spojení Messgenger a Manychat se osvědčilo jako nejlepší pro:

Jednoduchost. Srozumitelnost. Přehledné ovládání. Velký rozsah nástrojů.

Kurz Manychat chatbot -  nabídka do 31.7. 2019

Pouze nyní za 500 Kč, původní cena 1500 Kč

Co díky kurzu získáte?

 • Naučíte se:
  Konkrétně připojit Facebook Messenger robota od společnosti Manychat. Nastavit ho pro váš konkrétní projekt
 • V čem mi to pomůže?
  Manychat vám pomůže vytvořit automatizované sekvence pro klienty, sbírat kontakty, rozesílat zprávy a upozornění. Dále pomůže doručit nabídky klientům vybraným podle konkrétních štítků a podmínek. Označit ty, kteří reagovali a poslat jim návazné zprávy. Naučíte se pomocí robota na jedno kliknutí zaregistrovat na webinář.
 • Co mi to ušetří?
  Tento kurz a moje osobní asistence vám ušetří měsíce zkoumání a hledání řešení. Ušetřím vám měsíce času a nervy. Individuálně a trpělivě vám vysvětlím čemu nebudete hned napoprvé rozumět. Pomohl jsem desítkám kolegů, klientů.
 • Jaký je největší přínos?
  Manychat je skvělý pomocník pro podnikání. Pro práci s klienty. Zajistí vysokou míru otevíratelnosti 70-90% a mnohem vyšší míru kliknutí 15-40%, což je mnohem více než má email.
 • Kdo jsem já?
  Jmenuji se Michal Cílek a dělám online byznys již několik let a spolupracuji s mnoha online podnikateli a koncovými klienty. Zabývám se technickou podporou a marketingovou pomocí a nastavením a využitím moderních technologií.
 • 15 konkrétních postupů
  Ukážu vám víc jak 15 praktických postupů využití Manychat ve vašem projektu

S KURZEM ZÍSKÁTE TYTO BONUSY NAVÍC

15 praktických postupů ve 3 oblastech,  jak využít messenger robota získaných z praxe. Ano, včetně řešení skutečných problémů, které vás mohou potkat

5 ZÁSADNÍCH CHYB
s Messenger Robotem

5 věcí, které nesmíte udělat, aby vám všechny vaše pracně získané konakty nezmizely

5 ZPŮSOBŮ RŮSTU
s Messenger Robotem

5 postupů jak si UDRŽET a neustále ZVYŠOVAT počet přihlášených osob na vašem messenger robotovi

5 ZPŮSOBŮ PRODEJE
s Messenger Robotem

5 způsobů jak můžete prodat skrze Messenger robota

Co dále získáte?

 • Během 15 dnů zvládnete vytvořit vlastního chatbota
 • Díky osobní konzultaci pomohu vytvořit pro váš konkrétní byznys
 • Stanete se odborníkem na využívání robota

Co o mě říkají kolegové z online byznysu?

Pro koho kurz není

Kurz není pro lidi, kteří si myslí, že tvorbu chatbotů lze dokonale zvládnout za 6 hodin nebo za jeden den. Je třeba se seznámit s postupy a pravidly.

Kurz není pro někoho, kdo tvrdí, že si nemůže najít 15 minut denně po dobu 15 dnů.

Kurz není pro ty, kteří nevěří na změny na trhu a možnost využití nové technologie.

Pro koho kurz je

Kurz je určen pro klienty, kteří už mají web, facebook stránku a doposud používali výhradně e-mail pro komunikaci a pro prodej.

Kurz je pro všechny, kdo chtějí zkusit něco osvědčeného a nového pro získání vyššího procenta odpovědí a vyšší míry konverze.

Kurz je pro všechny, kdo se ve svém podnikání chějí posunout dál a začít využívat nové příležitosti.

Shrnutí co díky kurzu získáte

Dostanete členskou sekci

Dostanete neomezený přístup do členské sekce

Dostanete TOP 15 řešení z praxe

Řešení osvědčená v praxi

Získáte konzultaci

Spojíme se telefonem nebo digitálně a doporučím vám jak Manychat nejlépe využít ve vašem projektu

Vzhled členské sekce

TUTO CENU VYJADŘUJÍCÍ MOJÍ VDĚČNOST ZÍSKÁTE DO 31.7.

Pouze teď za 500 Kč

Původní cena 1500 Kč

Kurz bude otevřen od 1. srpna a přístupy dostanete v tento den

14 denní garance spokojenosti

Kdo vás bude provázet kurzem a konzultací?

Michal Cílek

Konzultant
Jsem konzultant, který se věnuje online podnikání několik let. Tvořím videa. Mojí specializací je podpora klientů a osobní konzultace.

Dotazy? Napište mi na michalcilek@gmail.com nebo zavolejte na tel: +420 724 161 601

Jen teď za 500 Kč

Původní cena 1500 Kč